Urlop w górach czy nad morzem?

Aby powiedzieć cokolwiek o urokach miejscowości Rewal, trzeba wyjaśnić dokładnie co to takiego jest. A więc Rewal to miejscowość nadmorska, stworzona przede wszystkim do celów turystycznych, a co za tym idzie wypoczynkowych. Jest tam wiele atrakcji, przede wszystkim kąpieliska morskie. Osada w tej miejscowości jest zabudowana przez bardzo niskie budowle, dzięki czemu kurort ten jest bardzo klimatyczny i stwarza większe warunki do odwiedzania go. Rewal aktualnie posiada jeszcze bazę rybacką i łowione są w niej znaczne ilości ryb. Gryfice z Niehorzem, które mieszczą się niedaleko

Rewalu prowadzi wybudowana od 1896 roku zachodnia linia gryfickiej Kolei Wąskotorowej. Można zobaczyć dworzec idąc troszkę na południe od wsi Rewal.  W Rewalu jest wiele atrakcji, których nie można ominąć, czy przeoczyć. Między innymi znajduje się tam maleńki kościółek katolicki, który został zaprojektowany  i wystylizowany jako łódź. To bardzo ciekawy i przyciągający uwagę, a poza tym oryginalny projekt. Przy brzegu morza został także postawiony taras.  Rewal oprócz takich atrakcji, jest bardzo dobrym miejscem dla sportowców, którzy nawet podczas urlopu chcą uprawiać sporty, więc znajduje się tam boisko, które ma powierzchnię 1200 metrów kwadratowych. Jest na nim nawet siłownia, bo nikt nie zapomniał o kulturystach, czy ludziach uprawiających fitness.

W przeciągu niewielkiego okresu czasu zostaną  tam dostawione także korty tenisowe, a także gratka dla kobiet, czyli salon odnowy biologicznej.  Można tutaj spotkać nawet umiejscowiony klub sportowy „Wybrzeże Rewalskie Rewal”. Piłkarze z tego klubu zadziwiają wielu kibiców. Można ich oglądać podczas treningów i wybrać się na mecze.  Jeśli chcemy spędzić piękny moment jakim jest sezon wakacyjny, to warto odwiedzić Rewal i  zakwaterować się w hotelu, gdzie są pokoje Rewal. Pokoje nad morzem będą w pełni ekskluzywne, czyste i atrakcyjne. Każdy, kto spędzi tam swój czas nie uzna tego okresu za stracony i będzie go z uśmiechem na twarzy wspominał.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.